Batoh od americkej spoločnosti EBERLESTOCK bol navrhnutý presne ako jeho menovec HALFTRACK z čias druhej svetovej vojny na transport ťažkého nákladu. No na rozdiel od minulosti je tento moderný vak príkladom toho, ako sa dajú zbrane, protilietadlové zbraňové systémy a munícia, prípadne iná výstroj nosiť mimoriadne pohodlne a bezpečne.

Spoločnosť EBERLESTOCK je hrdá na to, že vytvorila novú modernú generáciu batohu a môže naďalej pokračovať v známej tradícii výroby vojenských batohov. Konštrukcia HALFTRACKu je absolútne prispôsobená požiadavkam transportu ťažkého nákladu. Popruhy PALS sú na ideálnych miestach. Ľahký prístup do všetkých oddelení je samozrejmosťou. Vak spolu s kombináciou pantentom chráneného systému GUN RIPCORD (samostatne v predaji ako príslušenstvo) poskytuje maximálny komfort prepravy výstroje a zbrane spolu pri zachovaní streleckej pohotovosti. Zbraň totiž z chrbtovej časti dostanete do rúk za okamih bez toho aby ste skladali batoh z chrbátu.

Súčasný HALFTRACK sa od vaku z II. svetovej vojny odlišuje v zásadných veciach. Na rozdiel od predchodcu je mimoriadne tichý a maximálne pohodlný, pretože v EBERLESTOCKu vieme aké je to ŽIŤ s batohom.

HALFTRACK je súrodenec batohu odstrelovačov PHANTOM. Je postavený koncepčne z rovnakého základu. Predné oddelenie, s dvomi úrovňami veľkosti odkladacieho priestoru lemovaného PALS popruhmi s nastaviteľnými deliacimi prepážkami. Rovnako tak môžete z vnútornej časti využívať množstvo malých vreciek a odkladacích priestorov uzatváreteľných rôznym spôsobom alebo jednoducho otvorených. Hydratáciu môžete uložiť v objeme 3 litre do pravého alebo ľavého bočného odkladacieho priestoru. Prípadne ich môžete využiť na transport iného nákladu. Tunelové vrecká na oboch stranách majú D-krúžok v hornej časti, čo je veľmi užitočné pri prenose lyží, dlhých tyčí alebo pod. Batoh má rovnako ako všetky vaky EBERLESTOCK pohodlný bedrový opasok s MOLLE popruhmi pre uchytenie externých sumiek alebo výstroje a dokonale funkčný do najmenších detailov prepracovaný vetrací systém. HALFTRACK má extrémne odolný hliníkový rám s časťami z kvalitného polyméru prepojený s nosným systémom trakov a opaskom.

Každý HALFTRACK je unikátny. Je šitý ručne špecialistami v obore na moderných zariadeniach z najlepších materiálov dostupných na svetovom trhu.

Súčasťou výbavy je aj mimoriadne ľahká rozkladacia pláštenka uložená v spodnom vonkajšom vrecku v dolnej časti hlavného odkladacieho priestoru. Môžete ju použiť na zakrytie nákladu, batohu a dokonca je dostatočne veľká natoľko aby prekryla aj vašu zbraň.

Skúste zistiť, prečo toľko ľudí vo svete hovorí o nesmiernej kvalite a pohodlí batohov EBERLESTOCK. Využite na to všetky dostupné prostriedky. Prečitajte si rôzne web fóra a odborné testy v časopisoch! Sme presvedčení, že rovnako aj vy oceníte vynikajúcu kvalitu a úroveň prepracovania detailov batohu HALFTRACK!

Materiál: NYLON 1000D Denier
Objem: 50 L
Celková hmotnosť: 3 kg


Doba dodania výrobkov spoločnosti EBERLESTOCK je 3 až 5 dní.* Informujte sa vopred telefonicky alebo emailom na (farebnú) dostupnosť produktov.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

EBERLESTOCK Halftrack Backpack

EBERLESTOCK Halftrack Backpack
  • 287,00€

  • Bez DPH: 239,17€

Dostupné možnosti