Vak OPERATOR je súčasťou výstroje odstrelovačov špeciálnych jednotiek Deutschland Bundeswehru!

EBERLESTOCK Operator prevzal osvedčenú konštrukciu a dizajn od univerzálne zameraného vaku TERMINATOR, no naviac pribudol v zadnej časti (najbližšie k telu a pevnému rámu) prepravný priestor EBERLESTOCK Weapon carrier na uloženie dlhej (odstrelovacej) zbrane.

Nová generácia batohu je vybavená rámom INTEX.

Koncepcia vaku vychádza podobne ako pri iných batohoch EBERLESTOCK z osvedčenej konštrukcie pravidelného tvaru (kváder) bez zbytočných zákutí a nevyužiteľných zaoblených priestorov. Operator má nosný rám ktorý zaručuje jeho pevnosť a pohodlie nosenia ťažkého nákladu vrátane dlhej pušky akéhokoľvek kalibru. Hlavné oddelenie vaku (je len o niekoľko centimetrov užšie ako u Terminatora) je rozdelené na menšiu spodnú a väčšiu vrchnú časť. Deliacu prepážku na zips nie je problém v prípade potreby demontovať. Náklad môžete z vaku vyberať 3 otvormi. Vrchným s MOLLE vekom (vrátene integrovaného odkladacieho prietoru) s 2 kompresnými popruhmi pričom je zároveň otvor vybavený vrecom na sťahovaciu šnúru pre zväčšenie objemu vaku. Predným väčším alebo menšim otvorom s integr. vonkajšími kapsami s MOLLE systémom.

Operator má integrovaný Weapon carrier, ktorý tvorí neoddeliteľnú súčasť vaku. V spodnej časti je z vonkajšej strany chránený proti poškodeniu a oderu odolnou gumovou ochranou. V prípade potreby ho môžete zasunúť do vnútra carrieru. Vrchná časť je odnímateľná pomocou popruhov a klipov, rovnako tak aj nastaviteľná (rôzne dĺžky zbraní). Zbraň môžete prepravovať hlavňou hore alebo aj pažbou nahor. Vnútorná časť je vybavená MOLLE popruhmi a odolným mäkkým polstrovaním, ktoré bráni poškodeniu zbrane alebo optiky.

Operator má 2 bočné priestory (z časti odnímateľné na zips) rovnako pokryté MOLLE každé uzatvárateľné chlopňou na klip. Pod nimi nájdete radu popruhov pre uchytenie sumiek alebo vloženie nábojov kalibru .50. Spodnú časť každého z nich tvorý vonkajšie vrecko s pružnou gumou na odkladanie menšej výbavy. Dva hlavné kompresné popruhy vedú popod uvedené kapsy a nie je tak problém vak úplne stiahnuť a nezávisle využiť ich objem v prípade potreby. Menšie vnútorné vrecká, sieťované vrecká a MOLLE systém je štandardom u vakov EBERLESTOCK. Pre uloženie hydratácie alebo výstroje slúži vonkajšia kapsa - veko s 2 oddeleniami. VELCRO chlopne pre hadicu hydratácie alebo káble komunikácie výrobca umiestnil na ideálne miesto. Operator je vybavený rovnako ako všetky vaky EBERLESTOCK pohodlným odnímateľným bedrovým opasokom s MOLLE popruhmi pre uchytenie externých sumiek alebo výstroje a dokonale funkčným do najmenších detailov prepracovaným vetracím systémom. Súčasťou výbavy je aj mimoriadne ľahká rozkladacia pláštenka uložená v spodnom vonkajšom vrecku v dolnej časti hlavného odkladacieho priestoru.

• Integrovaný Weapon carrier
• Hlavné delené objemné oddelenie v tvare kvádra
• Horné odnímateľné vonkajšie oddelenie
• 2 bočné oddelenia po celej výške batohu
• Predné nezávislé menšie a väčšie vrecko v tvare sumky pokryté MOLLE
• Menšie vonkajšie bočné spodné vrecká na drobné predmety
• Spodné oddelenie na uloženie pláštenky
• MOLLE systém z vonkajšej aj vnútornej časti vaku
• Otvory pre hadicu hydratácie, anténu a handsfree
• Výškové nastavenie nosných trakov
• Rukoväte pre jednuchú manipuláciu
• Rám kombinovaný - polymér s hliníkom
• 3D Mesh materiál pre maximálne pohodlie

Materiál: NYLON 500D Denier a 1000D Denier
Objem: 77 L
Celková hmotnosť: 4.54 kg

Každý Operator je unikátny. Je šitý ručne špecialistami v obore na moderných zariadeniach z najlepších materiálov dostupných na svetovom trhu.

Skúste zistiť, prečo toľko ľudí vo svete hovorí o nesmiernej kvalite a pohodlí batohov EBERLESTOCK. Využite na to všetky dostupné prostriedky. Prečitajte si rôzne web fóra a odborné testy v časopisoch! Sme presvedčení, že rovnako aj vy oceníte vynikajúcu kvalitu a úroveň prepracovania detailov batohu!

Doba dodania výrobkov spoločnosti EBERLESTOCK je 3 až 5 dní.* Informujte sa vopred telefonicky alebo emailom na (farebnú) dostupnosť produktov.

*Uvedené platí len v prípade, že je výrobok skladom v požadovanej farbe.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

EBERLESTOCK Operator II Pack

EBERLESTOCK Operator II Pack
  • 499,00€

  • Bez DPH: 415,83€

Dostupné možnosti