SKYCRANE II je absolútne jedinečný batoh s najmenším základným využiteľným segmentom o objeme 38 litrov, ktorý sa dá kedykoľvek zväčšiť až na objem 137 litrov, pričom celková hmotnosť nosného systému nepresiahne 6.5 kg!

V minulosti sa mnoho výrobcov snažilo o vytvorenie podobného systému ktorý skončil nezdarom - vytvorením vaku s nesmierne vysokou hmotnosťou a neohrabaným dizajnom. Jedine inovatívny prístup a skúsenosti s výrobou najkvalitnejších batohov sveta v EBERLESTOCKu umožnili zhmotnenie snov väčšiny profesionálnych vojakov o ideálnom multifunkčnom taktickom batohu!

EBERLESTOCK SKYCRANE II je jedinečný modulárny nosný systém, ktorý sa skladá z 3 základných segmentov
a to batohu J79, batohu LITTLE BROTHER G1 a odnímateľného FANNY/COURIER obalu. Táto zostava poskytuje využiteľný úložný priestor v objeme 73 litrov. Prepracovaná modulárnosť systému umožňuje doplniť túto základnú zostavu o EBERLESTOCK Spike Duffel (J2SD). Získate tak objem až 124 litrov, alebo doplnením o EBERLESTOCK Super Spike Duffel (J3SD) môžete tak využívať objem až 137 litrov! (Uvedené vaky nie sú súčasťou základného systému a nie sú zahrnuté v cene.).

Je samozrejmosťou, že nosný systém SKYCRANE II môžete doplniť o EBERLESTOCK Tactical Weapon carrier (A4SS), alebo o akékoľvek originálne voliteľné príslušenstvo z ponuky. Tento nezameniteľný batoh si môžete pohodlne optimalizovať podľa náročnosti a účelu misie ktorá vás čaká. Existuje mnoho kombinácií. Zaujímavou je napríklad aj spojenie Weapon carrieru (A4SS) a G1 vaku.

EBERLESTOCK J79 je vizuálne veľmi podobný vaku EBERLESTOCK Operator, alebo vaku EBERLESTOCK Terminator. Podobnosť však nie je náhodná a J79 sa radí do rodiny moderných nosných systémov - batohov, pričom vnútorný priestor, tvar a špecifické detaily preberá od vyššie uvedených modelov. J79 je ale užší a kompaktnejší, jeho proporcie sú ideálne pre nosenie multi-dennej vojenskej výstroje a výzbroje. Má jedinečnú schopnosť nadobudnutia maximálneho objemu, alebo naopak jeho zníženie na absolútne minimum podľa účelu misie. J79 má mnoho odkladacích a úložných priestorov s jednoduchým a mimoriadne dostupným prístupom. Má robustnú časom overenú konštrukciu, ktorá bola niekoľko rokov využívaná u koncepčne rovnakých systémov EBERLESTOCK (batohov) zákazníkmi po celom svete priamo v boji.

SKYCRANE II je navrhnutý predovšetkým pre absolútne pohodlie denno-denného nosenia, maximálnu flexibilitu s účinkom zvýšenia agilnosti jeho majiteľa. Segment J79 má robustný hliníkový (časť rámu je vyrobená aj polyméru) nosný rám ktorý zaručuje pevnosť a pohodlie nosenia. Tvar je optimalizovaný pre nosenie na nosiči plátov alebo nepriestrelnej taktickej veste.

Batoh je vybavený rovnako ako všetky vaky EBERLESTOCK pohodlným odnímateľným bedrovým opasokom s MOLLE popruhmi pre uchytenie externých sumiek alebo výstroje a dokonale funkčným do najmenších detailov prepracovaným vetracím systémom. Súčasťou výbavy je aj mimoriadne ľahká rozkladacia pláštenka uložená v spodnom vonkajšom vrecku v dolnej časti hlavného odkladacieho priestoru.

Materiál: NYLON 500D, 1000D, 450D RIPSTOP

Základný objem: 73 L
Maximálny dosiahnuteľný objem pomocou príslušenstva: 137 L

Hmotnosť segmentu J79: 3.07 kg
Hmotnosť segmentu G1: 1.81 kg
Hmotnosť segmentu FANNY PACK: 0.45 kg
Celková hmotnosť systému: 5.34 kg

Každý SKYCRANE II je unikátny. Je šitý ručne špecialistami v obore na moderných zariadeniach z najlepších materiálov dostupných na svetovom trhu.

Skúste zistiť, prečo toľko ľudí vo svete hovorí o nesmiernej kvalite a pohodlí batohov EBERLESTOCK. Využite na to všetky dostupné prostriedky. Prečitajte si rôzne web fóra a odborné testy v časopisoch! Sme presvedčení, že rovnako aj vy oceníte vynikajúcu kvalitu a úroveň prepracovania detailov batohu!

Doba dodania výrobkov spoločnosti EBERLESTOCK je 3 až 5 dní.* Informujte sa vopred telefonicky alebo emailom na (farebnú) dostupnosť produktov.

*Uvedené platí len v prípade, že je výrobok skladom v požadovanej farbe.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

EBERLESTOCK Skycrane II Pack

EBERLESTOCK Skycrane II Pack
  • 568,00€

  • Bez DPH: 473,33€

Dostupné možnosti