Potrebujete pohodlne odniesť dve 25l bandasky s palivom? Drevo, motorovú pílu, trofej alebo čokoľvek iné? Ak ste doteraz nenašli vhodný vak, tak Warhammer je určený práve vám.

WARHAMMER je navrhnutý podľa obľúbeného nosného systému americkej armády ALICE overeného časom v bojových podmienkach. Má však podstatne vylepšenú ergonómiu a modularitu. Na trhu neexistuje podobný batoh s úžasnou všestrannosťou akú má práve WARHAMMER! Húževnatosť a kvalita sú jeho základné vlastnosti.

Veľkosťou sa radí medzi stredne veľké alebo kompaktné batohy s dostatočným objemom pre 3 DAY operácie. WARHAMMER má základnú nosnú časť pozostávajúcu z odolného vstavaného rámu chrbtovej časti prepracovanú do najmenších detailov, podobne ako u ostatných vakov Eberlestock. Odvetranie, odnímateľný MOLLE opasok, nastaviteľná výška ponosu popruhov a dokonalá ergonómia polstrovania vyrobená z 3D MESH materiálu. Hlavný skladovací priestor tvoria dva nezávislé objemné vrecká vybavené MOLLE popruhmi z vonkajšej a vnútornej strany. Odklápajú sa do strán a tým uvolnia priestor medzi sebou pre vloženie akéhokoľvek nákladu (pozri foto - balvan vo vaku), ktorý môžete upevniť o chrbtovú časť pomocou MOLLE, alebo len jednoducho posťahovať pomocou kompresných popruhov vrchnú (veko batohu) so spodnou časťou a podobne navzájom aj bočné vrecká. Veko batohu má priestor uzatvárateľný na zips pre odkladanie menších vecí, dokladov a podobne. Vak môžete využívať plnohodnotne bez montáže ďaľších komponentov.

Naviac ak chcete, môžete vrchnú časť veka vybaviť odnímateľným organizérom rovnako ako ho má TERMINATOR Pack. Sumky, púzdra alebo akékoľvek iné doplnky s originálneho príslušenstva môžete kedykoľvek pripevniť pomocou MOLLE systému a tak ešte viac zväčšiť objem alebo modularitu Warhammer Packu. Ideálna je kombinácia vaku s EBERLESTOCK Little Brotherom, prípadne potom s FannyTop Go-bagom. Získate tak univerzálny objemný vak pre každú situáciu!

Každý WARHAMMER je unikátny. Je šitý ručne špecialistami v obore na moderných zariadeniach z najlepších materiálov dostupných na svetovom trhu.

Skúste zistiť, prečo toľko ľudí vo svete hovorí o nesmiernej kvalite a pohodlí batohov EBERLESTOCK. Využite na to všetky dostupné prostriedky. Prečitajte si rôzne web fóra a odborné testy v časopisoch! Sme presvedčení, že rovnako aj vy oceníte vynikajúcu kvalitu a úroveň prepracovania detailov batohu!

Materiál: NYLON 1000D Denier
Objem: 34 L
Celková hmotnosť: 3.7 kg


Doba dodania výrobkov spoločnosti EBERLESTOCK je 3 až 5 dní.* Informujte sa vopred telefonicky alebo emailom na (farebnú) dostupnosť produktov.

*Uvedené platí len v prípade, že je výrobok skladom v požadovanej farbe.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

EBERLESTOCK Warhammer Pack

EBERLESTOCK Warhammer Pack
  • 339,00€

  • Bez DPH: 282,50€

Dostupné možnosti