Ergonomicky tvarovaný keramicko-kompozitných balistický plát strednej veľkosti (MEDIUM) W.A.R. poskytuje pri nosení v modernom nosiči (značiek TASMANIAN TIGER, WARRIOR, BLUE FORCE GEAR a iné) vynikajúci komfort a perfektnú pohyblivosť. Aj pri nízkej váhe a konštukcii LOW PROFILE zabezpečuje maximálnu ochranu vitálnej plochy trupu nositeľa pred strelami vysokorýchlostnej munície výkonných pištolí, pušiek a guľometov.

Balistické pláty W.A.R. sa vyrábajú na SLOVENSKU z najkvalitnejších materiálov od renomovaných svetových producentov!

Plát je vo vyhotovení STAND ALONE! Znamená to, že na zabezpečenie nižšie uvedenej balistickej ochrany nie je nutné použitie vrstvy SOFT ARMOUR resp. mäkkej ochrannej vrstvy. Okrem nemalej finančnej úspory získate aj značnú úsporu váhy.

W.A.R. ochranný plát má certifikovanú balistickú odolnosť v ochrannej triede LEVEL IV podľa NIJ 0101.04, čo predstavuje:

Odolnosť:

• 7.62 x 54 R, CP/FEj, hmotnosť strely 9.75 g, rýchlosť strely 860 m/s
• .30 M2 Armour Piercing, hmotnosť strely 10.8 g, rýchlosť strely 878 m/s

A naviac certifikovanú odolnosť:
7.62 x 54R BZ, B-32 strela, špeciálna AP munícia, 10.75 g, rýchlosť strely 840 m/s

Hmotnosť: 2680g
Rozmer: 290 x 240 mm (výška x šírka)
Balistický materiál: Multi-hit, RSiC keramický kompozit
Povrchový materiál: špeciálna PU vrstva, ktorá zvyšuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu a znižuje trauma efekt. Hmotnosť max. 300g.

Záruka:

5 ročná záruka na balistickú odolnosť s možnosťou predĺženia záruky o ďalších 5 rokov po vykonaní revízie.

Upozornenie:
Nešetrite financie a nenechajte sa oklamať! Ide o váš život, alebo život vašich pracovníkov. Bežný keramicko-kompozitný plát v triede LEVEL IV podľa NIJ 0101.04 nie je odolný voči kalibru 7.62 x 54 BZ, B-32 strela a z tohto dôvodu jeho používanie neodporúčame! Rovnako tak aj neodporúčame používanie plátov PE v triede balistickej odolnoti LEVEL III+. V našej krajine je bežne dostupné strelivo 7.62 x 39 Mild Steel Core pri ktorom sa stáva, že jadrá strely boli pri výrobnom procese často zakalené naviac ako je urćené. Takáto strela penetruje vyššie uvedené vyhotovenia plátov NIJ 0101.04 a PE bez najmenších problémov!

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

W.A.R. PLATE Level IV BZ32

  • Výrobca: W.A.R.
  • Kód produktu: LEVIVBZ32
W.A.R. PLATE Level IV BZ32
  • 399,00€

  • Bez DPH: 332,50€