vnútorné rozmery: d521mm x š287mm x v191mm
vonkajšie rozmery: d559mm x š356mm x v229mm
hmotnosť (prázdny): 5.9 kg
hĺbka veka: 53 mm
hĺbka základu: 137 mm
materiál: ľahká živica NK-7™
max. vztlak: 26.4 kg
teplotná škála: Min -20°F (-29°C ) Max 140°F (60°C)
možnosť prenášanie v lietadle: áno
vode odolnosť*(IP67)*: áno

záruka: podmienená doživotná záruka
ROHS zhoda: áno
normy: ATA 300 | ASTM D4169 | Mil-std-810f | IP67 trieda

VLASTNOSTI

Powerclaw Latching System
PowerClaw latching system (US Patent No. 8,297,464)je systém uzatvárania použitý pri všetkých NANUK puzdrách a je vytvorený tak, aby zostali zatvorené aj počas najnáročnejších misií. Silné zámky PowerClaw udržujú púzdro pevne uzatvorené pomocou tlaku, zatiaľ čo bočné zámky nedovolia otvorenie počas transportu, alebo pádu. Super odolná nylonová konštrukcia zabezpečí ochranu vášho drahocenného vybavenia vo vnútri púzdra nezávisle od toho, kam Vás cesty dovedú. 

Vode odolnosť – zhodné s normou IP67 
NANUK vode odolné púzdra zhodné s normou IP67 (ponorenie do 3 stôp na 30 min).  Tesniaca vložka použitá u všetkých vode odolných NANUK puzdier je špeciálne vytvorená pre naše produkty. Je odolná deformáciám a namáhaniu, zabezpečuje dlho trvajúcu ochranu pred vlhkosťou. Naše vode odolné púzdra sú vhodné pre záchranárske operácie, vodné transporty/skladovanie a potápanie. Ktorýkoľvek z našich dílerov vás môže vybaviť púzdrom vhodným pre vašu misiu a príslušenstvom k nemu. NANUK ochranné a transportné puzdra  podliehajú doživotnej záruke na materiály a vyhotovenie, ako aj všetky naše produkty. 

Nárazu odolné NK-7 živica
Nárazu odolné tvrdené púzdra. NANUK odolné púdra boli vytvorené s jedinou myšlienkou: prežitie.  So zaoblenými rohmi, hrubými stenami a veľkými detailami, NANUK odolné tvrdené púzdra sú stavané tak, aby absorbovali energiu z nárazov bez poškodenia púzdra, ale hlavne jeho obsahu. Čerpajúc z dlhoročných skúseností výroby v plastovom priemysle, náš nový odolný materiál NK-7 bol vytvorený práve na to, aby odolávala náročným podmienkam, ktorým budú púzdra NANUK vystavené. Vysoko nárazu odolné, s nízkou hmotnosťou a trvanlivosťou, naše púzdra z materiálu NK-7 môžu odolať extrémom prírody. Nezávisle od použitia, NANUK ochranné púzdra ponúkajú vynikajúci výkon. Odolné, spoľahlivé a efektívne: NANUK nárazu odolné a tvrdené púzdra vás nikdy nesklamú.

Odolná rúčka
NANUK púzdra sú pevné a odolné, no majú aj jemnú stránku. Štruktúra rúčky je vytvorená z nášho materiálu NK-7, ale má ešte vrstvu mäkkej gumy pre vyššie pohodlie. Mäkký, nárazy pohlcujúci materiál redukuje únavu pri prenášaní ťažkých nákladov.


Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

Nanuk 935 6 Up Pistol

Nanuk 935 6 Up Pistol
  • 299,90€

  • Bez DPH: 249,92€

Dostupné možnosti