Rám

S okuliarmi  Saber Advanced sa ku Vám dostáva nekončiaca funkčnosť a odolnosť. Vyberte si pevné lícnice, alebo elastickú gumičku v závislosti od aktivity, na ktorú sa chystáte a využívate pohodlie neobmedzeného 360˚ rozhľadu. Nosná časť môže byť prispôsobená tiež Vašim potrebám. 5 rôznych farieb skiel dostupných pre tento model spĺňa najvyššie normy balistickej ochrany ponúka ochranu pred projektilmi rýchlosti do 910 km/h, čo robí z modelu Saber Advanced vhodného spoločníka pre všetky športy a svetelné podmienky, takže sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť k priemerným okuliarom. 

Sklá

Chránia oko pred konárikmi a okolitými predmetmi. Perfektné podmienky pri jasnom svetle, maximálne redukujú odrazy. Polykarbonátové sklá sú rozbitiu odolné a ich povrch je chránený proti škrabancom ochrannou vrstvou. Maximálny prenos svetla Vám umožní precízne vidieť farby. Sú vhodné aj pre hmlisté a zamračené počasie, svetelné podmienky pri východe a západe slnka a využitie vo vnútorných priestoroch. Blokujú 100% slnečných UVA a UVB lúčov.

Sklá z materiálu Selenite™ spĺňajú normy MIL-PRF-32432(GL), ANSI Z87.1-2010, EN 166 FT ,  US Federal OSHA 1910.133(b)(1)(i) . 100 percentná UVA/UVB ochrana bez zníženia viditeľnosti. T-Shell™ vrstva chráni sklá od škrabancov v extrémnych prostrediach. 

Nastaviteľná nosová časť je vhodná pre každý typ nosa. Teleskopické lícnice sú vhodné pre rôzne veľkosti a tvary hláv, zabezpečia nízky profil a sú kompatibilné s nočným videním. 

Okuliare sú kompatibilné s Wiley X's Prescription Lens Carrier, predávaným osobitne.


Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

WILEYX SABER Advanced 303

  • Výrobca: WILEYX
  • Kód produktu: WX303
WILEYX  SABER Advanced 303
  • 29,00€

  • Bez DPH: 24,17€